Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Luxusní masážní svíčka 50 Shades of Grey - 192 gr

Pro milovníky románů 50 Shades of Grey od EL James přinášíme luxusní masážní svíčku s velice příjemnou a smyslnou vůní. Jedná se o bezpečnou masážní svíčku, která Vás nepopálí a je balena v elegantní plechové krabičce včetně lžičky pro snadnou aplikaci.

Více informací níže

Více informací

Pro milovníky románů 50 Shades of Grey od EL James přinášíme luxusní masážní svíčku s velice příjemnou a smyslnou vůní. Jedná se o bezpečnou masážní svíčku, která Vás nepopálí a je balena v elegantní plechové krabičce včetně lžičky pro snadnou aplikaci. Stačí zapálit knot, nechat rozpustit masážní olej (15-30 minut) a pak si již jen užívat smyslné prožitky při erotické masáži. Tato masážní svíčka zvyšuje energii, pozornost, fyzickou výdrž a zlepšuje náladu. Můžeme vřele doporučit. Olej je obohacený o kokosový a jojobovým olejem, který zvlhčuje pokožku.

 

Návod na použití: Zapalte knot a nechte olej rozpustit (15-30 minut). Uhaste svíčku a nechte chvilku vychladnout. Doporučuje se 20-30 vteřin. Před samotnou aplikací na tělo doporučujeme otestovat teplotu svíčky např. na malém kousku zápěstí, aby nedoško k nechtěnému opaření.

 

Obsah: 192 gr.