Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Vibrační kroužek se silnou vibrací OVO B8 - bílá

Elegantní bílý silikonový vibrační kroužek OVO B8 je ideální součástí při partnerských erotických hrátkách. Desing erekčního kroužku je velmi elegantní a nadčasový. Rozhodně odpovídá nejvyšším požadavkům na erotické pomůcky moderního muže (Značka OVO vyhrála prestižní designérskou cenu reddot design award 2013).

Více informací níže

Více informací

Elegantní bílý silikonový vibrační kroužek OVO B8 je ideální součástí při partnerských erotických hrátkách. Desing erekčního kroužku je velmi elegantní a nadčasový. Rozhodně odpovídá nejvyšším požadavkům na erotické pomůcky moderního muže (Značka OVO vyhrála prestižní designérskou cenu reddot design award 2013). Kroužek OVO B8 disponuje silnou vibrací, kterou jen tak u běžných erekčních kroužků nenaleznete. Vibrační patrona je poháněna dvěma bateriemi LR41, které jsou součástí balení.

 

Vibrační kroužek se silnou vibrací OVO B8 - bílá

  • - kroužek OVO B8 má univerzální velikost
  • - kvalitní voděodolný silikonový materiál
  • - materiál je hypoalergenní a neobsahuje ftaláty
  • - minimální hlučnost
  • - 2x LR41 baterie, které jsou součástí balení
  • - výrobce OVO vyhrál prestižní designovou cenu reddot design award 2013

 

Pokud máte zájem o menší velikost erekčního kroužku, tak doporučujeme erekční kroužek OVO B6 nebo pokud chcete další erotické pomůcky OVO. Vibrační kroužek je vyroben ze silikonového materiálu a proto při používání lubrikační gelů používejte POUZE gely na vodní bázi.

 

Další varianty vibračních kroužku se silnou vibrací OVO: