Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Tantrické kegelovy kuličky - Heavy ball

Heavy ball je silikonová kulička, která je ideální na cvičení Kegelových cviků. Váží 80 gramů, její průměr činí 3,1 cm a celková délka (včetně silikonového držátka) 14,5 cm. jedná se o těžkou kovovou kuličku, které jsou obalené v silikonovém obalu.

Více informací níže

Více informací

Heavy ball je silikonová kulička, která je ideální na cvičení Kegelových cviků. Váží 80 gramů, její průměr činí 3,1 cm a celková délka (včetně silikonového držátka) 14,5 cm. jedná se o těžkou kovovou kuličku, které jsou obalené v silikonovém obalu. Díky kompletnímu silikonovému obalu se nemusíte obávat žádného znečištění. K údržbě také nepotřebujete žádné dezinfekční prostředky. Stačí pouze, když kuličky očistíte ve vlažné mýdlové vodě. Kuličky neobsahují ftaláty.

 

Při zavedení tantrických kuliček do pochvy vestoje či v kleče se ji snažte poševním svalstvem zadržet. Procvičujte si tak poševní svalstvo, které je nakonec pevnější. Díky tomuto pravidelnému procvičování mohou být Vaše i partnerovo milostné prožitky intenzivnější. Ženy, které pravidelně cvičí kegelovy cviky nemívají problémy s inkontinencí a ani neřeší další komplikace např. po porodu.