Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Lovemoiselle Noemie - porcelánové dildo

Lovemoiselle Noemie je porcelánové dildo. Speciální keramika s tvrzeným porcelánovým povrchem je velmi snadno udržovatelné. Elegantní vzhled a zdobení u tohoto dilda zaručuje absolutní nenápadnost a jej můžete v bytě odložit kdekoliv. Toto nádherné dildo je ve spodní části vybaveno malým otvorem, který je překrytý silikonovou zátkou.

Více informací níže

Více informací

Lovemoiselle Noemie je porcelánové dildo. Speciální keramika s tvrzeným porcelánovým povrchem je velmi snadno udržovatelné. Elegantní vzhled a zdobení u tohoto porcelánového dilda zaručuje absolutní nenápadnost a díky tomu jej můžete odložit kdekoliv v bytě. Toto nádherné dildo je ve spodní části vybaveno malým otvorem, který je překrytý silikonovou zátkou. Součástí balení je elegantní krabička a textilní pouzdro.

Díky tomuto technologickému řešení máte možnost dildo naplnit teplou nebo studenou vodou. Střídáním teploty ve Vaší vagíně docílíte její silné prokrvení jejích stěn a díky tomu si lépe užiteje celý prožitek. Určitě využijte možnost pořízení dvou dild najednou a jedno naplňte teplou a druhé studenou vodou.

POZOR: plnící tekutina nesmí být ani příliš teplá a ani studená.