Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Vibrátor Vibe Therapy FRENZY - modrý

Silikonový a vodotěsný vibrátor Vibe Therapy FRENZY purple ve fialové barvě je jednoznačně zástupcem moderní doby. Tento vibrátor je vyrobený z nejkvalitnějších a nejbezpečnějších materiálů, které se používají při výrobě erotických pomůcek. Jedná se o 100% lékařský silikon a ABS plast. Elegantní vodotěsný vibrátor Vibe Therapy FRENZY je vytvarovaný tak, aby Vás snadno uvedl do říše nejtajnějších fantazií. Vibe Therapy FRENZ přichází se 7 vibračními programy, které si navolíte sami podle potřeby.

Více informací níže

Více informací

Silikonový a vodotěsný vibrátor Vibe Therapy FRENZY blue v modré barvě je jednoznačně zástupcem moderní doby. Tento vibrátor je vyrobený z nejkvalitnějších a nejbezpečnějších materiálů, které se používají při výrobě erotických pomůcek. Jedná se o 100% lékařský silikon a ABS plast. Elegantní vodotěsný vibrátor Vibe Therapy FRENZY je vytvarovaný tak, aby Vás snadno uvedl do říše nejtajnějších fantazií. Vibe Therapy FRENZY přichází se 7 vibračními programy, které si navolíte sami podle potřeby.

Vibrátor Vibe Therapy FRENZY blue:

  • - Plně vodotěsný
  • - 7 vibračních programů
  • - Velmi nápaditý a ergonomický design
  • - Hygienický materiál 100% lékařský silikon
  • - Dotyková tlačítka pro snadné použití
  • - Napájení pouze na 2 AAA baterie (není součástí balení)

 

Jistě oceníte jednoduché ovládání vibrátoru dvěma tlačítky. První tlačítko je pro samotné zapnutí a vypnutí. Druhé pak pro přímou volbu stupni intenzity vibrací a vibračními programy. Pohon vibrátoru obstarává dvě AAA baterie.