Facebook
+420 773 979 577
bezemocieshop@gmail.com

Erotický korzet Eternity s nádhernou krajkou + ZDARMA kalhotky-L/XL

Erotický korzet Eternity je tím správným kouzlem do Vaší ložnice. Díky pořízení tohoto korzetu již nebude žádný erotický zážitek fádní, ale naopak. Bude naplněný obrovskou svůdností. Korzet Eternity je jednoznačně top mezi erotickými korzety, které si můžete pořídit. Eternity je nádherná a zároveň z Vás udělá neodolatelně svůdnou krásku.

Více informací níže

Více informací

Erotický korzet Eternity je tím správným kouzlem do Vaší ložnice. Díky pořízení tohoto korzetu již nebude žádný erotický zážitek fádní, ale naopak. Bude naplněný obrovskou svůdností. Korzet Eternity je jednoznačně top mezi erotickými korzety, které si můžete pořídit. Eternity je nádherná a zároveň z Vás udělá neodolatelně svůdnou krásku. Vše v jednom. Korzet je v kombinaci červené a černé barvy. Černá část korzetu je celé vyrobená z nádherné krajky. ZDARMA získáte tanga ve stejné barevné kombinaci. Součástí korzetu Eternity jsou i gumičky k přichycení silonek, které můžete z korzetu odepnout a samotný korzet můžete nosit i bez nich.

 

Chcete být sexy svůdná a ještě více neodolatelná pro svého partnera? Neváhejte!!! Sexy korzet Eternity je tím pravým řešením pro Vás.

 

Materiál: 74% polyester, 16% polyamid a 10% elastan. Korzet Eternity pořídíte od výrobce luxusního spodního prádla Avanua. Výrobce Avanua je TOP výrobce luxusního erotického prádla. Vyrobeno v EU.Baleno v elegantní krabičce. Doporučujeme i jako dárek.